Dziewięć goli Pawła Bugały!

Po zwycięstwach z KS Starówka 5:2 i Omegą 7:3 zespół AleTaxi został nowym liderem

Kolejne mecze rozegrały zespoły rywalizujące w Wiosennej Lidze Orlikowej, organizowanej przez Ognisko TKKF Omega. Wydarzeniem nr 1 ubiegłego tygodnia była wygrana aż 13:3 FC Kumpli z Omegą i festiwal strzelecki Pawła Bugały.


Były „król” Łęcznej, który przed laty fantastycznymi golami zapewniał Górnikowi awans do ekstraklasy, zdobył w spotkaniu z Omegą aż dziewięć bramek!
Bugała strzelił już w lidze 19 goli i przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców.
Dzięki wygranej FC Kumple awansowali na drugie miejsce w tabeli rozgrywek Wiosennej Ligi Orlikowej i tracą zaledwie trzy punkty do lidera, którym po zwycięstwach z KS Starówka 5:2 i Omegą 7:3 został zespół AleTaxi.
Ostre strzelanie z Omegą urządziła sobie także ekipa KS Tęcza. Wygrała aż 10:1, a sześć bramek strzelił Adrian Kalita!

Wyniki

Omega – AleTaxi 3:7
Bramki: Bartłomiej Marczak 2, Adrian Głowacki – Adrian Prażmo 4, Norbert Iwanek 2, Piotr Nadulski.
AleTaxi – Starówka 5:2
Bramki: Adrian Prażmo 2, Mirosław Sałaciński, Krzysztof Burdzicki, Norbert Iwanek – Adrian Łysiak, Sebastian Sołtys.
Omega – KS Tęcza 1:10
Bramki: Dawid Adamczyk – Adrian Kalita 6, Krzysztof Wrona, Marcin Walczak, Wiktor Pazzuch, Tomasz Skowronek.
E-Taxi – Małolaci 6:1
Bramki: Janek Korpacki 3, Łukasz Telebski 2, Michał Terlecki – Łukasz Lis.
Magia – Małolaci 0:4
Bramki: Mateusz Niedziałek 2, Paweł Paluch, Dejko Paweł.
Omega – FC Kumple 3:13
Bramki: Bartosz Marczak 2, Adrian Głowacki – Paweł Bugała 9, Bartłomiej Ślepowroński 2, Miłosz Wilim 2.
Tabela rozgrywek:
1. AleTaxi 6 15 33-20
2. Kumple 5 12 42-13
3. Osada 4 10 23-11
4. Starówka 5 10 23-15
5. KS Tęcza 4 9 20-8
6. Małolaci 4 9 16-8
7. Spartan 5 9 23-15
8. Śródmieście 7 6 24-36
9. Dalimex 5 5 17-21
10. Magia 4 4 6-14
11. E-Taxi 6 7 24-27
12. PPNZ Sokół 4 4 9-22
13. G. Wieniawa 3 3 12-18
14. Bez Nazwy 4 3 6-17
15. Omega 6 1 14-46
MAG

Najlepsi strzelcy
19 goli – Paweł Bugała (FC Kumple)
15 – Bartłomiej Ślepowroński (FC Kumple)
12 – Adrian Prażmo (AleTaxi)
10 – Janek Korpacki (E-Taxi)
9 – Grzegorz Mocny (Starówka), Rafał Mitura (Osada)