Giełda Eventów zaprasza na 75. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Gościem specjalnym środowego spotkania będzie Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple– grupy pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego: ZPO Stryjno-Sad, Józefów Sad Sp. z o.o., Witabo Sp. z o.o., FruVitaLand Sp. z o.o. oraz ZPO Sadpol, którzy w 2015 r. postanowili połączyć swoje siły

W najbliższą środę 20 marca odbędzie się w Lublinie 75. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, organizowana przez Giełdę Eventów. Gościem specjalnym spotkania będzie Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple, który opowie, jak radzić sobie na zagranicznych rynkach.


LubApple to grupa pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego: ZPO Stryjno-Sad, Józefów Sad Sp. z o.o., Witabo Sp. z o.o., FruVitaLand Sp. z o.o. oraz ZPO Sadpol, którzy w 2015 r. postanowili połączyć swoje siły i z powodzeniem konkurują z producentami owoców, głównie jabłek, na rynku krajowym jak I zagranicznym. Spółka za wspaniałą współpracę i efekty działań była wielokrotnie wyróżniania, w tym certyfikatem Marka Lubelskie.

Podczas spotkania do Klubu Odpowiedzialnego Biznesu dołączą kolejne dwie firmy.

Atrakcją 75. edycji, która odbędzie się w Hotelu Ilan**** przy ul. Lubartowskiej 85, będzie prezentacja modelu Peugeot 508 i ekspozycje motoryzacyjne Dealer Peugeot Lublin M.i R. Prasek.

– Serdecznie zapraszam lubelskich przedsiębiorców do udziału i cennej wymiany kontaktów oraz wiedzy biznesowej – mówi Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni powołania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie, właścicielka Giełdy Eventów.

Początek środowego spotkania o godz. 18.

Organizatorzy proszą członków klubu o potwierdzenie obecności poprzez Biuro Klubu: biuro@gielda-eventow.pl, tel. 691 631 853, a gości o rejestrację.

Dodatkowe informacje na www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here