Gwiazda „M jak miłość” w PPN

Katarzyna Cichopek była oczarowana Poleskim Parkiem Narodowym, który niedawno odwiedziła wraz z mężem Marcinem Hakielem. Choć celem była promocja samej gwiazdy, to przy okazji na darmową ogólnopolską reklamę załapał się i park, i powiat włodawski.

„Jaka Polska jest piękna! W tym roku stawiam na aktywne zwiedzanie różnych zakątków. Chcę pokazać dzieciom, że mamy być z czego dumni, a to co najlepsze może być na wyciągnięcie ręki” Tak o ścieżce Czahary i innych atrakcjach Poleskiego Parku Narodowego pisała na swoim fanpage’u Katarzyna Cichopek. Gwiazda serialu „M jak miłość” odwiedziła powiat włodawski w weekend (16/17 maja). W podziwianiu fantastycznych widoków PPN-u towarzyszył jej mąż, Marcin Hakiel.

Oprócz zwiedzania i obserwowania przyrody para bardzo mocno skupiła się na promocji marek, z kórymi współpracuje aktorka. I tak każdy wpis kończący sesję zdjęciową w PPN-ie jest okraszony całym ciągiem firmowych hasztagów. Ale kto by na to zwracał uwagę, skoro wszystkie osoby śledzące profil Cichopek dowiedziały się o pięknie Polesia i zapewne wiele z nich ruszy na ścieżki i kładki parku śladami popularnego małżeństwa. – To świetna reklama nie tylko dla parku, ale dla całego powiatu włodawskiego – mówi starosta Andrzej Romańczuk.

– Bardzo mocno stawiamy na promocję i odkrywanie tego, co mamy najlepsze na zewnątrz. Cieszę się, że coraz więcej turystów kieruje swoje kroki na wschód: na Polesie czy nad piękny i tajemniczy Bug. Mamy mnóstwo do zaoferowania a naszym wielkim atutem jest fakt, że Polesie tak naprawdę nie zostało jeszcze do końca odkryte. Nadal można tu znaleźć spokój, ciszę i sam na sam obcować z niczym nieskażoną przyrodą i z tej możliwości korzysta coraz więcej osób, również tych z pierwszych stron ogólnopolskich gazet czy z telewizji – dodaje starosta. (bm, fot. FB Katarzyna Cichopek)