Gwiazdy zagrają w muszli

Wszystko jest już jasne. Mimo pandemii odbędzie się festiwal Zew Natury. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy, która zacznie się już w najbliższy piątek będą: Varius Manx i Grubson.

Zew Natury – VII Festiwal Sztuk Naturalnych 2020 – tak brzmi pełna nazwa wydarzenia, które startuje już w piątek (31 lipca) o godzinie 19.15. Miejscem głównych koncertów będzie włodawska muszla oraz scena WDK-u. W tym roku, z oczywistych względów, będzie obowiązywał limit wejść na każdy z koncertów, więc kto pierwszy kupi bilet, ten lepszy. –

Prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad w dobie panującej pandemii. Na koncert wchodzimy w maskach, przed wejściem dezynfekujemy dłonie i mierzymy wszystkim temperaturę. Osoby, które nie dostosują się do powyższych zasad będą upominane, a w przypadku rażącego zachowania i stwarzania dalszego zagrożenia dla siebie i innych, wypraszane z koncertu. Jako organizatorzy musimy dołożyć wszelkich starań, by to wydarzenie było dla wszystkich bezpieczne – mówi Łukasz Zdolski, dyrektor Włodawskiego Domu Kultury.

A kto pojawi się na scenie? Niekwestionowane gwiazdy: Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Grubson czy Neoklez. Oprócz wielkiej dawki świetnej muzyki uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, czy poszaleć na dyskotece. Wstęp: 10 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu. Bilety na www.kupbilecik.pl oraz w kasie WDK. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here