Hybrydowe suzuki czeka…

na zwycięzcę loterii Rozlicz PIT w Lublinie. By do niej przystąpić wystarczy w rocznym rozliczeniu PIT, jako miejsce zamieszkania, wskazać Lublin i do końca kwietnia wypełnić online formularz zgłoszeniowy do loterii. Oprócz suzuki, do wygrania jest jeszcze 16 innych nagród, w tym rowery, hulajnogi elektryczne i robot iRobot Roomba. Losowanie 12 maja.

Loterię Rozlicz PiT w Lublinie miasto organizuje już po raz czwarty i z roku na rok cieszy się ona coraz większą popularnością. Do ubiegłorocznej przystąpiło ponad 9,6 tys. podatników. W tegorocznej na razie zgłoszeń jest ponad 4 tys., ale Ratusz liczy, że do końca terminu przyjmowania zgłoszeń, czyli 30 kwietnia, padnie kolejny rekord.

By do niej przystąpić wystarczy złożyć deklarację podatkową za 2021 rok w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazując w niej Lublin jako miejsce zamieszkania, a następnie wypełnić online formularz zgłoszeniowy do loterii dostępny na stronie www.lublin.eu/pit lub wypełniać formularz papierowy dostępny w Biurach Obsługi Mieszkańców, Wydziale Komunikacji przy ul. Czechowskiej 19a (parter), biurowcu przy ul. Spokojnej 2 lub Ratuszu przy pl. Łokietka 1 i wrzucić go do specjalnej urny.

Wygrać można samochód hybrydowy suzuki swift o wartości 67 tys. zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 7444 zł na opłacenie podatku, jeden z trzech rowerów wagant o wartości 1750 zł każdy, iRobot Roomba o wartości 1650 zł, jedną z trzech hulajnóg elektrycznych o wartości 1550 zł, smartfon Samsung Galaxy A32 za 1500 zł, zegarek Garmin Vivoactive 4 za 1250 zł lub kamerę samochodową Navitel R600 za 400 zł. – Rozliczenie podatku dochodowego w Lublinie to realne wsparcie miasta, z którego infrastruktury i dóbr codziennie korzystamy.

Wskazując w deklaracji Lublin, jako miejsce zamieszkania, decydujemy o tym, że część naszego podatku zasili budżet miasta, a tym samym przyczyni się do wzrostu jego dochodów i rozwoju. Doceniając zaangażowanie mieszkańców, już po raz czwarty organizujemy loterię, a w niej możliwość wygrania wartościowych nagród. Zachęcam do udziału w akcji Rozlicz PIT w Lublinie i dziękuję wszystkim, którzy już się do niej zgłosili – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here