III LIGA

Wyniki 18. kolejki (zaległej):


PODLASIE BIAŁA PODLASKA – RESOVIA RZESZÓW 1:1 (Wojczuk 66 – Buczek 32).
STAL RZESZÓW – WIŚLANIE JAŚKOWICE 4:0 (Ceglarz 17, Bętkowski 55, reiman 58, Kursa 77).
SOŁA OŚWIĘCIM – WISŁA SANDOMIERZ 1:1 (Wilk 14 samobójcza – Juda 10).
JKS 1909 JAROSŁAW – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:1 (Raba 7 – Ciborowski 26).
KARPATY KROSNO – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:2 (Persona 61, Kudriawcew 73).
UNIA TARNÓW – AVIA ŚWIDNIK 0:0.
SPARTAKUS DALESZYCE – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:0.
Wyniki 24. kolejki:
ChKS CHEŁMIANKA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:2 (Kompanicki 15 – Kot 35, Stolarczyk 40).
JKS 1909 JAROSŁAW – MOTOR LUBLIN 0:1 (Tadrowski 63 karny).
MKS TRZEBINIA – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1:1 (Łakomy 90 samobójcza – Wojczuk 82).
WISŁA SANDOMIERZ – AVIA ŚWIDNIK 0:2 (Białek 10, Szpak 90).
STAL RZESZÓW – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:0 (Koczon 38).
SPARTAKUS DALESZYCE – RESOVIA RZESZÓW 0:1 (Hass 58).
WIŚLANIE JAŚKOWICE – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 2:2 (Bębenek 15, Czarnecki 32 – Czajkowski 35, Kamiński 52).
SOŁA OŚWIĘCIM – PODHALE NOWY TARG 0:2 (Cyfert 65, Pląskowski 90).
UNIA TARNÓW – KARPATY KROSNO 3:0 (Lubera 29 karny, Biały 74, Tyrka 90).

25. kolejka spotkań zostanie rozegrana w środę 25 kwietnia. Zestaw par: AVIA ŚWIDNIK – ChKS CHEŁMIANKA (17.00), Motor Lublin – Spartakus Daleszyce (19.00), Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska (16.00), Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim (16.00), Wisła Sandomierz – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (17.00), Unia Tarnów – Stal Rzeszów (17.00), Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław (17.00), Resovia Rzeszów – MKS Trzebinia (17.00), Podhale Nowy Targ – Wiślanie Jaśkowice (17.00).
26. kolejka odbędzie się 28/29 kwietnia. Zestaw par: ChKS CHEŁMIANKA – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI (n.14.00), MKS Trzebinia – Motor (s.16.00), Wólczanka – Avia (s. 16.00), Stal Rz. – Orlęta (s.16.00), Wiślanie – Podlasie (s.12.00), JKS 1909 – Unia (s.17.00), Wisła – Podhale (n.13.00), Spartakus – Karpaty (s.16.00), Soła – Resovia (s.14.30) (s)

Tabela
1. Resovia Rzeszów 23 46 13-7-3 36-18
2. ChKS CHEŁMIANKA 23 46 14-4-5 38-18
3. Motor Lublin 23 46 14-4-5 48-21
4. Wólczanka Wólka P. 24 45 13-6-5 40-24
5. Stal Rzeszów 23 42 12-6-5 35-19
6. KSZO Ostrowiec Św. 22 40 11-7-4 33-21
7. Podhale Nowy Targ 24 37 10-7-7 35-28
8. Orlęta Radzyń Podlaski 23 35 9-8-6 33-26
9. Wiślanie Jaśkowice 23 34 9-7-7 38-37
10. Soła Oświęcim 23 31 9-4-10 31-3
11. Avia Świdnik 22 27 6-9-7 34-29
12. Unia Tarnów 23 24 6-6-11 33-44
13. Wisła Sandomierz 23 23 6-5-12 20-30
14. Spartakus Daleszyce 22 20 5-5-12 22-38
15. MKS Trzebinia 24 20 4-8-12 26-44
16. Podlasie Biała Podlaska 22 19 3-10-9 22-33
17. Karpaty Krosno 23 16 3-7-13 18-45
18. JKS 1909 Jarosław 22 10 2-4-16 23-53