III LIGA

Wyniki 31. kolejki:
KARPATY KROSNO – ChKS CHEŁMIANKA 0:0


MOTOR LUBLIN – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:1 (Dzięgielewski 5, Cichocki 85 – Pietluch 36).
PODLASIE BIAŁA PODLASKA – AVIA ŚWIDNIK 4:3 (Maciak 5, Pajnowski 49, Syryjczyk 58, Kocoł 71 – Orzędowski 20, Mroczek 65, Prędota 87).
RESOVIA RZESZÓW – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 3:0 (Hass 45, Feret 51, Buczek 61 karny).
UNIA TARNÓW – WISŁA SANDOMIERZ 0:2 (Beszczyński 57, Juda 64).
JKS 1909 JAROSŁAW – WIŚLANIE JAŚKOWICE 2:0 (Raba 16, 66).
SPARTAKUS DALESZYCE – SOŁA OŚWIĘCIM 2:0 (Gębura 22, Zawadzki 90 karny).
MKS TRZEBINIA – STAL RZESZÓW 1:2 (Jagła 33 – Ceglarz 18 karny, Bętkowski 58).
PODHALE NOWY TARG – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 2:1 (Mrówka 30, Pląskowski 78 – Mąka 23 karny).
Wyniki 32. kolejki:
CHEŁMIANKA CHEŁM – UNIA TARNÓW 5:1 (Budzyński 15, Banaszak 53, 63, 76, 89 karny – Zawrzykraj 85).
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – MOTOR LUBLIN 0:1 (Kursa 89).
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 0:0.
AVIA ŚWIDNIK – RESOVIA RZESZÓW 0:3 (Kaliniec 50, Barszczak 55, Buczek 71 karny).
WIŚLANIE JAŚKOWICE – SPARTAKUS DALESZYCE 3:2 (Galos 42, Wcisło 68, Morawski 80 – Galos 3 samobójcza, Cedro 17).
SOŁA OŚWIĘCIM – MKS TRZEBINIA 4:1 (Rogala 35, Ceglarz 69, Fortuna 85 karny, Syguła 90 – Michalec 23).
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – KARPATY KROSNO 2:0 (Jurczak 65, Pietluch 83 karny).
STAL RZESZÓW – PODHALE NOWY TARG 2:5 (Ceglarz 28, Skiba 41 – Mrówka 5, 66, 80, Pląskowski 9, 90).
WISŁA SANDOMIERZ – JKS 1909 JAROSŁAW 0:1 (Raba 17 karny).

Tabela
1. Resovia Rzeszów 32 71 21-8-3 54-20
2. Motor Lublin 32 67 21-4-7 68-28
3. KSZO Ostrowiec Św. 31 60 17-9-5 47-26
4. ChKS CHEŁMIANKA 32 59 17-8-7 52-25
5. Podhale Nowy Targ 32 56 16-8-8 57-38
6. Wólczanka Wólka P. 32 55 16-7-9 53-35
7. Stal Rzeszów 32 51 15-6-11 50-38
8. Wiślanie Jaśkowice 32 45 12-9-11 49-54
9. Orlęta Radzyń Podlaski 32 40 10-10-12 40-46
10. Avia Świdnik 31 39 10-10-11 54-47
11. Soła Oświęcim 32 36 10-6-16 38-56
12. Wisła Sandomierz 32 33 9-6-17 28-42
13. Spartakus Daleszyce 31 32 9-5-17 33-52
14. Unia Tarnów 32 32 8-8-16 43-65
15. Podlasie Biała Podlaska 31 30 5-15-11 34-45
16. JKS 1909 Jarosław 31 29 8-5-18 34-60
17. Karpaty Krosno 31 26 6-8-17 26-55
18. MKS Trzebinia 32 24 5-9-18 33-60
33. kolejka spotkań odbędzie się w sobotę 9 czerwca o 17.00. Zestaw par: JKS 1909 Jarosław – Chełmianka, Soła Oświęcim – Stal Rzeszów, MKS Trzebinia – Wiślanie Jaśkowice, Spartakus Daleszyce – Wisła Sandomierz, Unia Tarnów – Wólczanka Wólka Pełkińska, Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski, Motor Lublin – Avia Świdnik, Resovia Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ. 6 czerwca w środę odbędą się zaległe mecze: Karpaty – Podlasie, Spartakus – Avia, JKS 1909 – KSZO.(s)