IKEA rusza w region

Niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji – to nowa akcja sklepu IKEA Lublin skierowana do mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny

IKEA rozpoczyna akcję Przystanek Kuchnia, w ramach której odwiedzi 12 miast w województwie lubelskim. W centrum każdego z nich pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji.


Mieszkańcy będą mogli bezpłatne spotkać się z projektantem, który pokaże im, jak wyglądałaby kuchnia IKEA w ich domu i za darmo przygotuje projekt. Wystarczy tylko się zapisać. Można będzie też przyjść, aby porozmawiać z konsultantami i obejrzeć przykładową realizację funkcjonalnej kuchni.

– Kuchnia to wyjątkowa przestrzeń, która wymaga odpowiedniej aranżacji, łączącej funkcjonalność z estetyką. Akcja ma ułatwić mieszkańcom spotkanie z naszymi projektantami oraz ekspertami aranżacji wnętrz, ale też zainspirować ich. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w procesie planowania wymarzonej kuchni – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Akcja rozpocznie się 15 kwietnia w Łęcznej, a zakończy trzy miesiące później nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Od 27 maja do 1 czerwca Przystanek Kuchnia gościć będzie w Świdniku.

Informacje dotyczące dokładnych lokalizacji oraz terminów kontenera w każdym mieście dostępne są na www.przystanekkuchnia.pl.

Każdy, kto chciałby zobaczyć, jak wyglądałaby kuchnia IKEA w jego domu, będzie mógł umówić się na spotkanie i skorzystać z możliwości przygotowania bezpłatnego projektu. Konieczna jest rezerwacja na: www.przystanekkuchnia.pl. Kontener otwarty będzie w godzinach: 10:30-13:30 oraz 14:30-20:00.

Przystanek Kuchnia to także miejsce pełne ciekawych pomysłów. Osoby, które chciałyby poznać rozwiązania oferowane przez IKEA lub po prostu porozmawiać z ekspertami, będą mogły przyjść bez zapisów. W kontenerze IKEA czekać będzie na nich konsultant, który chętnie odpowie na pytania.

W środku znajdzie się zaaranżowana kuchnia, która stanie się doskonałą inspiracją i dowodem, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Wykorzystano tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA. Mieszkańcy będą mogli wejść do środka, obejrzeć kuchnie i sprawdzić jej funkcjonalność.

Gdzie i kiedy?

15 – 20 kwietnia Łęczna
23 kwietnia – 4 maja Puławy
6 – 11 maja Radzyń Podlaski
13 – 18 maja Łuków
20 – 26 maja Biała Podlaska
27 maja – 1 czerwca Świdnik
3 – 8 czerwca Lubartów
10 – 22 czerwca Zamość
24 – 30 czerwca Biłgoraj
1 – 6 lipca Janów Lubelski
8 – 13 lipca Kraśnik
15 – 20 lipca Lublin
(Zalew Zemborzycki)

Podczas akcji Przystanek Kuchnia mieszkańcy 12 miast w województwie będą mogli nie tylko spotkać się z projektantami oraz ekspertami aranżacji wnętrz ze sklepu IKEA i poradzić się, ale też zainspirować się ich pomysłami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here