Jeździ na kółkach, łapie za serce

Miał nie żyć, ale swoim spojrzeniem tak zauroczył wolontariuszy krasnostawskiej sekcji Straży Ochrony Zwierząt, że ci postanowili ratować potrąconego psiaka za wszelką cenę.

– Oto jeden z podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt Sekcja Krasnystaw. Bob! Przeszedł naprawdę wiele – czytamy na stronie ratujmyzwierzaki.pl. – Wypadek odebrał mu sprawność w dwóch tylnych łapkach. Nie mogłyśmy podjąć decyzji o eutanazji. Bob zauroczył nas w pierwszej chwili. Był tak wdzięczny za pomoc, lizał nas po rękach – relacjonują wolontariusze Straży.

Rozpoczęto zbiórkę na operację psiaka i specjalny wózek, który pozwoli mu poruszać się o własnych siłach. – Dzięki wcześniejszej zbiórce udało się nazbierać na operacje i pobyt w szpitalu. Teraz Bob przebywa w hotelu. Potrzebne są pieniądze na opłacenie jego pobytu. Koszt miesięczny to 450 zł – apelują miłośnicy zwierząt. Zbiórka pieniędzy dla Boba znajduje się na stronie ratujmyzwierzaki.pl. Link do niej można znaleźć na facebooku Straży Ochrony Zwierząt. Sekcja Krasnystaw. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here