Kącik zabaw dla najmłodszych pacjentów

Ponad 23 tysiące głosów wystarczyło, aby chełmski szpital wygrał ogólnopolską akcję „Podziel się serdecznością”. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców powstał nowy kącik zabaw dla dzieci, który został oficjalnie otwarty 6 maja.


To przestrzeń, w której najmłodsi pacjenci mogą choć na chwilę zapomnieć o leczeniu i stresie. Czeka na nich interaktywna zabawka z grami rozwijającymi koordynację i koncentrację oraz kolorowe meble tworzące przyjazne miejsce do odpoczynku i zabawy.
Szpital dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję, podkreślając, że to wspólny sukces mieszkańców i realne wsparcie dla najmłodszych. (reb)