Kacper Gosik zdał egzamin praktyczny na licencję żużlową

Kolejny wychowanek szkółki Speed Car Motoru Lublin bliski licencji żużlowej! W czwartek, 26 lipca, Kacper Gosik przystąpił do egzaminu praktycznego na torze w Toruniu i pomyślnie go zaliczył.


– Nie mamy jeszcze wyników części teoretycznej, ale wierzymy, że może już w poniedziałek otrzymamy oficjalne potwierdzenie, że Kacper ją zdał. Natomiast jeśli chodzi o praktykę, to bardzo się cieszymy, że dobrze mu poszło. Kacper ma 15 lat. Przyszedł do naszej szkółki, nie mając wcześniej na swoim koncie żadnej przygody z motocyklami. Jest młody i ambitny. Czekamy aż rozwinie skrzydła i zacznie jeździć w zawodach – mówi Robert Jucha, trener szkółki Speed Car Motoru.

Szkółka żużlowa działająca przy lubelskim klubie zaprasza wszystkich chętnych chłopców od 12 roku życia na bezpłatne zajęcia.

Każdy może spróbować swoich sił!

By zapisać się do szkółki nie trzeba mieć sprecyzowanych predyspozycji. Wystarczy ogólna sprawność fizyczna i niewielka znajomość motoryzacji. Co ważne, zajęcia są bezpłatne, gdyż to klub zapewnia cały potrzebny sprzęt.

Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu 81 534 65 80 lub adresem e-mail: info@kmcross.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here