Kraksa po proteście

Tylko kolumna protestujących rolników wyjechała w ślimaczym tempie ze Stołpia, a już wysłani do obstawy policjanci musieli zawracać.

W środę, 21 października, około godz. 11:20 na drodze krajowej nr 12 zderzyły się dwie osobówki, a wszystko przez mieszkańca gminy Siedliszcze, który w nieprawidłowy sposób zawracał. Kierowca hondy doprowadził do kraksy z audi, za kierownicą którego siedział mieszkaniec Rejowca Fabrycznego. Na miejscu interweniowało pogotowie, wysłano też straż pożarną do zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem 450 zł.

Z kolei dzień wcześniej (20.10) służby aż dwukrotnie interweniowały przy drogowych kolizjach. W wyniku zderzenia skody i volkswagena, do którego doszło w Zawadówce w gminie Chełm, poszkodowane zostały trzy osoby. Do szpitala z urazem głowy i szyi przetransportowana została 44-letnia kobieta z VW.

Natomiast przed godz. 19 przyszło kolejne wezwanie – tym razem do Lipówek w gm. Siedliszcze. Przed skrętem na Łopiennik 19-letni obywatel Ukrainy nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał skodą w tył forda, którym podróżowała 48-letnia mieszkanka Chełma. Jego policja ukarała mandatem, ją zabrało pogotowie. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here