Krwawa randka

Horror w Sawinie. Oczarowana nowo poznanym mężczyzną kobieta poszła z nim do jego domu. Zakrapiane romantyczne popołudnie zakończyło się atakiem amanta z nożem w ręku.

Po godzinie 17, we wtorek (15 czerwca), na posesję w gminie Sawin wpadła przerażona i zakrwawiona kobieta. Błagała o pomoc, krzyczała, że mężczyzna z domu obok ją zaatakował. Widząc jej pocięte nożem ręce i ranę kłutą brzucha, ludzie wezwali pogotowie ratunkowe.

Karetka przetransportowała do szpitala ranną kobietę, a sprawą zajęli się z urzędu policjanci.

– Tego samego dnia wytypowali i zatrzymali 63-letniego mieszkańca gminy Sawin. Mężczyzna był nietrzeźwy. Usłyszał już zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności – mówi komisarz Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Podobno poszkodowana 52-letnia kobieta znana była z tego, że nie wylewa za kołnierz. Tego feralnego dnia poznała 63-latka, który namówił ją na wizytę w swoim domu. Zaproponował, że napiją się wódki i spędzą miłe chwile. Niewiele myśląc, kobieta przyjęła propozycję. Gdy oboje byli już pijani, doszło między nimi do spięcia. Efekt był taki, że urażony pan domu chwycił za nóż i ranił kobietę. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here