Kto ile ma

Alina Prasow, dyrektor Przedszkola nr 73 przy ulicy Uśmiechu, ma 20 tysięcy złotych oszczędności. Jest współwłaścicielką mieszkania o powierzchni 60 metrów kwadratowych i wartości 200 tysięcy złotych. W ubiegłym roku w przedszkolu zarobiła prawie 74 tysiące złotych. Nie ma kredytów.

Halina Sawa, dyrektor Przedszkola nr 72 przy ulicy Różanej, ma 40 tysięcy złotych oszczędności. Ma również dom o powierzchni 157 metrów kwadratowych i wartości 600 tysięcy złotych, a także mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratowych (wartość 200 tysięcy złotych). W ubiegłym roku za pracę w przedszkolu zarobiła 77 tysięcy złotych. Jeździ 5-letnim Suzuki Swift. Nie ma kredytów.

Małgorzata Małachowska, dyrektor Przedszkola nr 70 przy ulicy Smyczkowej, nie ma oszczędności. Jest za to właścicielką mieszkania o powierzchni 59 metrów kwadratowych i wartości 200 tysięcy złotych, a także garażu o powierzchni 16 metrów kwadratowych (wartość 18 tysięcy złotych). W zeszłym roku w przedszkolu zarobiła prawie 72 tysiące złotych. Jeździ 6-letnim Fiatem Punto. Spłaca 60 tysięcy złotych kredytu hipotecznego w Skoku Chmielewskiego. Według stanu na koniec grudnia do spłaty zostało 8 tysięcy złotych.

Teresa Rycerz-Rękas, dyrektor Przedszkola nr 69 przy ulicy Dziewanny, ma 42 tysiące złotych oszczędności. Jest właścicielką mieszkania o powierzchni 59 metrów kwadratowych i wartości 230 tysięcy złotych. Ma też grunty rolne o powierzchni 1,43 hektara (wartość 28 tysięcy złotych). W ubiegłym roku w przedszkolu zarobiła prawie 77 tysięcy złotych, a prawie 6 tysięcy za dodatkowe zlecenia.

Jeździ 9-letnim Hyundaiem i20. Nie ma kredytów.
Anna Potręć, dyrektor Przedszkola nr 66 przy ulicy Samsonowicza, ma prawie 67 tysięcy złotych oszczędności. Jest właścicielką mieszkania o powierzchni prawie 42 metrów kwadratowych i wartości ponad 112 tysięcy złotych. W zeszłym roku za pracę w przedszkolu zarobiła prawie 76 tysięcy złotych. Jeździ Toyotą Aygo z 2017 roku. Nie ma kredytów.

Grażyna Kowalczyk, dyrektor Przedszkola nr 57 przy ulicy Rzeckiego, nie ma oszczędności. Jest za to właścicielką mieszkania o powierzchni 70 metrów kwadratowych i wartości około 330 tysięcy złotych. W ubiegłym roku za pracę na stanowisku dyrektora zarobiła prawie 59 tysięcy złotych. Nie ma kredytów.

Urszula Kulesza, dyrektor Przedszkola nr 56 przy ulicy Kurantowej, ma ponad 2 tysiące złotych oszczędności. Jest właścicielką mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych i wartości 310 tysięcy złotych. W ubiegłym roku za swoją pracę zarobiła 75 tysięcy złotych. Nie ma kredytów.

Elżbieta Siebielec, dyrektor Przedszkola nr 54 przy ulicy Lwowskiej, ma 255 tysięcy złotych oszczędności. Jest właścicielką mieszkania o powierzchni prawie 49 metrów kwadratowych i wartości około 250 tysięcy złotych. Ma udziały w czterech działkach o wartości prawie pół tysiąca złotych. W ubiegłym roku za pracę w przedszkolu zarobiła prawie 84 tysiące złotych. Jeździ 13-letnim Renault Talia. Spłaca 12 tysięcy złotych pożyczki na cele remontowe, którą zaciągnęła w Międzyzakładowej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej Pracowników Oświaty. Według stanu na koniec grudnia do spłaty zostały jej ponad 4 tysiące złotych.

Opracował Grzegorz Rekiel