Kurier przyłapany

Portale internetowe obiegło nagranie, na którym kurier z chełmskiego DHL wyrzuca paczki z dostawczego auta. W sieci zawrzało na temat niewłaściwego traktowania przesyłek. Kuriera pouczono.

Filmik nagrał zapewne oburzony klient, będący świadkiem tej sytuacji. Nagranie wysłał do jednego z ogólnopolskich portali internetowych z adnotacją „Tak kurierzy z chełmskiego DHL traktują delikatne paczki”. W biurze prasowym DHL Parcel Polska zapytaliśmy czy zweryfikowano tę sytuację.

– Zgłoszenie niezwłocznie zostało przekazane do kierownika właściwej jednostki operacyjnej, który podjął adekwatne działania – informuje centrum prasowe DHL Parcel Polska. – Ustalono dane kuriera, widocznego na nagraniu. Został on pouczony. Zaistniała sytuacja to wyjątkowy przypadek.

Bardzo zależy nam na tym, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z usług DHL Parcel. Dlatego kurierzy dokładają wszelkich starań, by wykonywać swoją pracę najlepiej jak to możliwe. Najwyższej jakości serwis na każdym etapie doręczenia przesyłki jest naszym priorytetem i promujemy zachowania zgodne z tym kierunkiem. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here