LSM drży przed dewiantem

Śledczy dotarli do nagrań ze sklepowego monitoringu

Śledził kobietę, wszedł za nią do bloku i na klatce zaatakował. Rzucił się na nią, zaczął obmacywać. Krzyk pokrzywdzonej spłoszył zboczeńca. Napastnik wciąż jednak jest na wolności i może skrzywdzić kolejne ofiary. Policjanci przejrzeli setki nagrań z kamer z monitoringu i zdobyli zdjęcie podejrzanego. Proszą o pomoc w jego ujęciu.


Do napadu doszło w dzielnicy LSM. Tego zdarzenia mieszkanka Lublina z pewnością nie zapomni do końca życia. Wracając do domu została kompletnie zaskoczona. Wszystko rozegrało się błyskawicznie. Mężczyzna dobiegł do niej, zaczął obłapiać, próbował zedrzeć ubranie.

Wywiązała się szamotanina. Kobieta zaczęła odpychać napastnika, krzyczeć i wzywać pomocy…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 20.04.2020 r.

Policjanci apelują o pomoc w ujęciu poszukiwanego mężczyzny. Ktokolwiek rozpoznaje podejrzanego, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 pok. 179, nr tel. 81 535-53-96, kom. 695-881-241 lub tel. alarmowy 112. – Zapewniamy anonimowość – mówią policjanci.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.