Lubelskie – dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej

Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego zapraszają przedsiębiorców do udziału w konferencji „Polska i Lubelszczyzna 2019 – Perspektywy dla gospodarki i biznesu”.


Głównym przesłaniem konferencji, która odbędzie się w najbliższą środę (10 kwietnia) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2 będzie promocja walorów województwa lubelskiego jako potencjalnego miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej.

W wydarzeniu zaplanowano także udział przedstawicieli centralnych władz rządowych, przedstawicieli samorządu, administracji, uczelni wyższych i instytucji otoczenia biznesu.

– W trakcie konferencji pragniemy podjąć debatę ze wszystkimi sektorami na temat perspektyw rozwoju Lubelszczyzny w kontekście rozwoju gospodarczego Polski w latach 2020 – 2030. W części merytorycznej konferencji uczestnicy będą również mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji na tematy gospodarcze dotyczące prawa pracy oraz prawa podatkowego – zapraszają organizatorzy konferencji.

Podczas warsztatów o nowych regulacjach w prawie pracy, o Pracowniczych Planach Kapitałowych oraz zatrudnianiu cudzoziemców mówić będzie Robert Lisicki, dyrektor Departamentu Pracy Konfederacji Lewiatan.

O zmianach w ordynacji podatkowej, rozliczaniu samochodów osobowych oraz nowych stawkach CIT i PIT poinformuje Maria Uchman, ekspert ds. podatków PL Lewiatan, prezes Zarządu Uchman i Partnerzy sp. z o. o. Spółka doradztwa podatkowego.

Podczas konferencji członkom Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” rozdane zostaną wyróżnienia i certyfikaty.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja na stronie internetowej: https://konferencja-polska-i-lubelszczyzna.evenea.pl/