Masakra na drodze

41-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw zginął, gdy stracił panowanie nad swoim Audi i zjechał na przeciwległy pas, wprost pod ciężarówkę. Do tragedii doszło w sobotę (23 listopada) w Krupem na trasie Chełm Krasnystaw.


Tuż przed godz. 11 drogą wojewódzką nr 812 przez Krupe jechało Audi prowadzone przez 41-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw. – Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego krasnostawskiej komendy, wykonujący czynności pod nadzorem prokuratora, kierujący Audi nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo, kierowanym przez 53-letniego mieszkańca gminy Chełm – relacjonuje Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Siła uderzenia była tak duża, że 41-latek zmarł, pomimo akcji reanimacyjnej przeprowadzonej na miejscu wypadku.

Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że zmarły mieszkał w miejscowości Czarnoziem. Zostawił żonę i dwójkę dzieci.

– Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku. Apelujemy też o rozwagę i ostrożną jazdę. Warunki pogodowe pogarszają się, pada deszcz, który od razu zamarza powodując gołoledź – podsumowuje Babicz. Być może 41-latek stracił panowanie nad autem właśnie na skutek nagłego oblodzenia asfaltu. (kg, fot. Straż Pożarna Krasnystaw)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here