Mazurek planuje wrócić do MOSiR-u

Trwa konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. Ofertę zamierza złożyć również Zbigniew Mazurek, który MOSiR-em kierował w latach 2007-2013.

Z końcem kwietnia br. Krzysztof Białowicz, który od 1 lipca 2013 r. zarządzał Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, dostał wypowiedzenie ze skutkiem na 31 lipca br. Mimo to Białowicz pracy nie stracił. Wrócił na wcześniejsze stanowisko (kierował działem zajmującym się utrzymaniem obiektów sportowych).

Prezydent Chełma Jakub Banaszek jeszcze w lipcu br. ogłosił konkurs na dyrektora MOSiR. Oferty kandydaci mogą składać do poniedziałku 3 sierpnia. Swoje CV zamierza złożyć Zbigniew Mazurek, były dyrektor jednostki. Zarządzał MOSiR-em w latach od 2007 roku do 30 czerwca 2013 r. Z ośrodka awansował na prezesa spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie.

– Kompletuję dokumenty, mam bogate doświadczenie zawodowe, wiele pomysłów, MOSiR znam doskonale, załogę również. Myślę, że spełniam wszelkie wymagania, zarówno formalne, jak i merytoryczne – mówi Z. Mazurek.

Nowy dyrektor MOSiR może liczyć na wynagrodzenie zasadnicze brutto od 3700 zł. Pracę rozpocznie z 31 sierpnia br. (s)