Miał 4 promile. Potrącił go samochód?

Policja prowadzi czynności w sprawie i zwraca się o kontakt do każdego, kto był świadkiem zdarzenia lub posiada informacje na ten temat. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca miał potrącić pijanego człowieka na przejściu dla pieszych, po czym odjechał bez zatrzymywania.

Do zdarzenia miało dojść we wtorek wieczorem, 2 marca, w Dubience. Jak wynika z relacji poszkodowanego 40-latka, gdy przechodził przez przejście dla pieszych, został uderzony przez samochód. Kierowca miał odjechać bez zatrzymania się i upewnienia, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej. Zostawił go na drodze z obrażeniami głowy. Ranny podobno zdołał dotrzeć do domu, a jego bliscy zadzwonili pod 112.

Zgłoszenie o potrąceniu dotarło do służb około godz. 19:30. Poszkodowany (jak się okazało, miał aż 4 promile alkoholu w organizmie) został zabrany karetką do szpitala. Sprawą kolizji zajęli się natomiast policjanci.

Aby odtworzyć przebieg wydarzeń z tamtego wieczora i potwierdzić wersję poszkodowanego pijanego 40-latka, mundurowi zamierzają przejrzeć miejscowy monitoring. O kontakt zwracają się przy tym również do świadków – jeśli ktokolwiek widział to zdarzenie, uciekającego kierowcę lub ma informacje na ten temat, powinien niezwłocznie zgłosić się do najbliższej jednostki policji. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here