Międzynarodowy konkurs poetycki

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Gmina Miejska Włodawa, Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie oraz Włodawski Dom Kultury zapraszają do udziału w II edycji Międzynarodowego Konkursu Poetyckiego Jednego Wiersza, pod honorowym patronatem Burmistrza Włodawy, organizowanego w ramach IV Międzynarodowego Trójstyku Literackiego Włodawa 2020.


Konkurs adresowany jest do poetów amatorów, tzn. osób niebędących członkami profesjonalnych związków pisarskich i stowarzyszeń literackich (Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, Związku Literatów Polskich, Związku Pisarzy Polskich, Stowarzyszenia Autorów Polskich i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i ich zagranicznych odpowiedników).

Mogą w nim wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, mieszkający zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jedynym warunkiem uczestnictwa, poza stworzeniem tekstu poetyckiego, jest zapoznanie się z klauzulą informacyjną RODO oraz spełnienie wymogów zawartych w regulaminie konkursu dostępnych na stronach internetowych organizatorów. Na laureatów czekają nagrody pieniężne i książkowe.

Prace należy nadsyłać do dnia 5 sierpnia (decyduje data stempla pocztowego oraz data wysłania e-maila). Koordynatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie. Więcej informacji o konkursie m.in. na stronie internetowej włodawskiej książnicy: mbpwlodawa.pl (a)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here