Mini Formacja Ballo Art Młodym Talentem 2020

Formacja Ballo Art, działająca przy MDK w Chełmie, w składzie: Natalia Celińska, Paulina Ćwikła, Wiktoria Kozik, Zuzanna Paluch, Nikoletta Szulc, Weronika Winiarska i Aleksandra Zienkiewicz. Dziewczyny, pod okiem Sabiny Englot, nauczyciel tańca jazzowego, uczestniczą w wielu warsztatach tanecznych i konkursach w całym kraju, osiągając wysokie noty i wyróżnienia.

Znamy już zwycięzców konkursu „Młody Talent Roku”. Serca naszych Czytelników, a tym samym największą liczbę głosów oraz pierwsze miejsce zdobyła Mini Formacja Ballo Art, działająca przy MDK w Chełmie, w składzie: Natalia Celińska, Paulina Ćwikła, Wiktoria Kozik, Zuzanna Paluch, Nikoletta Szulc, Weronika Wanarska i Aleksandra Zienkiewicz. Roztańczone dziewczyny, oprócz tytułu „Młody Talent Roku 2020”, otrzymują od nas nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.


Drugie miejsce na podium oraz nagrodę pieniężną w wysokości 700 zł otrzymuje Agata Pacan – uczennica Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie w gm. Krasnystaw, która swój talent krawiecki rozwija pod okiem cioci Marzeny Wawrzyszko.

Trzecie miejsce w głosowaniu czytelników oraz nagrodę w wysokości 500 zł otrzymuje 13-letnia Hanna Krzywińska ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie, która w domowym zaciszu szlifuje swój talent wokalny.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem znanego wokalisty Mariusza Matery swoją nagrodę specjalną w wysokości 500 zł postanowiła przyznać muzykowi Witkowi Martyniukowi, tegorocznemu maturzyście z II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, podopiecznemu chełmskiego Studia sQuat. – Jest niezwykle zdolnym wokalistą, obdarzonym ciekawą barwą głosu. Świetnie też panuje nad głosem i ma super intonacje, a przede wszystkim śpiewa sercem. Wróżę mu wiele sukcesów na scenie – tłumaczy wybór M. Matera.

Spośród wszystkich Czytelników, biorących udział w głosowaniu, wylosowaliśmy też szczęśliwca, która otrzyma nagrodę w postaci 300 zł. A jest to pani Justyna Zielińska, która oddała swój głos na Mini Formację Ballo Art.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu talentu i pasji. Ze względu na wciąż panującą epidemię koronawirusa jesteśmy zmuszeni zrezygnować z organizacji planowanej finałowej gali i wszystkim zwycięzcom nagrody wręczymy indywidualnie, co upamiętnimy na naszych łamach. W najbliższych dniach skontaktujemy się ze zdobywcami nagród, by ustalić czas i miejsce ich przekazania.

Wszystkim czytelnikom dziękujemy natomiast za udział w zabawie oraz za każdy oddany głos na swojego faworyta. Już dziś zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji plebiscytu i do śledzenia naszych kolejnych konkursów, w których do wygrania są równie atrakcyjne nagrody.

Przypomnijmy, że fundatorem nagród oraz współorganizatorem konkursu na „Młody Talent Roku” jest chełmska Fundacja „Młode Talenty”. (pc)

Wyniki głosowania czytelników na kandydatów nominowanych do tytułu „Młody Talent Roku”:

Mini Formacja Ballo Art. – 378 głosów
Agata Pacan – 281
Hanna Krzywińska – 269
Julian Bartsch – 86
Ola Majówka – 65
Witek Martyniuk – 53
Olga Dziewulska – 49
Martyna Błaziak – 36