Młodzi lekkoatleci na mecie

Zakończyła się rywalizacja młodych sportowców w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Po zawodach finałowych odbyło się uroczyste wręczenie medali dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin oraz dyplomów dla uczestników imprezy. Medale ufundowane zostały przez urząd marszałkowski województwa lubelskiego, urząd miasta Chełm. Wręczyli je: Wiesława Saganek – prezes chełmskiego TKKF oraz Tomasz Domański – z chełmskiego TKKF. Oto lista zawodników nagrodzonych medalami (klasyfikacja zbiorcza po wszystkich edycjach Czwartków):


BIEG NA 60 M

Dziewczęta: 2006 – 1. Wiktoria Gajosz (SP 7 Chełm), 2. Dominika Zdanowicz (NSP 2 Chełm), 3. Anna Kozłowska (SP Ruda Huta), 2007 – 1. Martyna Dolińska (SP Okszów), 2. Zuzanna Świderczuk (NSP Wólka Kańska), 3. Nikola Młynarczyk (SP Sawin), 2008 – 1. Klaudia Stachniuk (SP Okszów), 2. Julia Raszyńska (Start Pawłów), 3. Aleksandra Prus (SP Święcica), chłopcy: 2006 – 1. Dawid Gruszka (SP 7 Chełm), 2. Kacper Kruk (NSP Kanie), 3. Oskar Padrak (SP Święcica), 2007 – 1. Łukasz Mazurek (SP 7 Chełm), 2. Bartosz Doliński (SP Ruda Huta), 3. Przemysław Kierepka (SP Sawin), 20087 – 1. Stefan Mendel (SP Urszulin), 2. Mateusz Grzeluk (SP Okszów), 3. Szymon Mróz (SP Święcica).

BIEG NA 300 M

Dziewczęta: 2006 – 1. Zuzanna Ulrych (Agros Chełm), 2. Aleksandra Grzesiuk (SP 8 Chełm), 3. Zofia Stelmaszuk (SP 8 Chełm), 2007 – 1. Maja Mazurek (SP 7 Chełm), 2. Nikola Ufnal (NSP 2 Chełm), 3. Klara Strehlow (SP Sawin), 2008 – 1. Laura Kosarska (SP 8 Chełm), 2. Nikita Zajączkowska (SP Urszulin), 3. Kinga Zacharczuk (SP 8 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Błażej Karauda (NSP 2 Chełm), 2. Alan Marcinkowski (SP 2 Chełm), 3. Jakub Panasiuk (SP Urszulin), 2007 – 1. Mateusz Cegłowski (SP Urszulin), 2. Jakub Orzędowski (SP 7 Chełm), 3. Marcel Prokopowicz (SP 7 Chełm), 2008 – 1. Alan Taszycki (SP 7 Chełm), 2. Dawid Gołoś (SP Urszulin), 3. Sebastian Dołęgowski (SP Urszulin).

BIEG NA 600 M

Dziewczęta: 2006 – 1. Natalia Lewandowska (SP Siedliszcze), 2. Oliwia Potrapeluk (SP Sawin), 3. Wiktoria Włodarczyk (SP Okszów), 2007 – 1. Amelia Dorosz (SP Urszulin), 2. Julia Borys (NSP Wólka Kańska), 3. Martyna Szwaj (SP Urszulin), 2008 – 1. Natalia Wyrostek (SP 8 Chełm), 2. Amelia Wyrostek (Agros Chełm), 3. Amelia Kogut (SP 8 Chełm).

BIEG NA 1000 M

Chłopcy: 2006 – 1. Jakub Panasiuk (SP Urszulin), 2. Kacper Tyrka (SP 2 Chełm), 3. Bartłomiej Bedłuszak (SP Urszulin), 2007 – 1. Jakub Skowronek (SP Urszulin), 2. Dawid Klajnert (Agros Chełm), 3. Mikołaj Folusz (Agros Chełm), 2008 – 1. Sebastian Dołęgowski (SP Urszulin), 2. Jakub Kunach (SP Urszulin), 3. Alan Taszycki (SP 7 Chełm).

SKOK W DAL

Dziewczęta: 2006 – 1. Zuzanna Ulrych (Agros Chełm), 2. Dominika Zdanowicz (NSP 2 Chełm), 3. Zofia Stelmaszuk (SP 8 Chełm), 2007 – 1. Maja Mazurek (SP 7 Chełm), 2. Nikola Ufnal (NSP 2 Chełm), 3. Aleksandra Antoniak (SP 7 Chełm), 2008 – 1. Nikita Zajączkowska (SP Urszulin), 2. Nikola Turewicz (SP 8 Chełm), 3. Natalia Wyrostek (SP 8 Chełm), chłopcy: 2006 – 1. Oskar Pardak (SP Święcica), 2. Szymon Gruszka (SP 7 Chełm), 3. Dawid Dec (SP Mołodiatycze), 2007 – 1. Jakub Rot (SP Mołodiatycze), 2. Przemysław Kierepka (SP Sawin), 3. Mateusz Frania (SP Liszno), 2008 – 1. Alan Taszycki (SP 7 Chełm), 2. Dawid Gołoś (SP Urszulin), 3. Sebastian Dołęgowski (SP Urszulin).

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

Dziewczęta: 2006 – 1. Wiktoria Dzwonkowska (SP 7 Chełm), 2. Julia Holuk (SP Święcica), 3. Katarzyna Witamborska (SP Okszów), 2007 – 1. Roksana Baj (SP Ruda Huta), 2. Klara Strehlow (SP Sawin), 3. Karolina Karczewska (SP Święcica), 2008 – 1. Oliwia Kulik (SP Liszno), 2. Kinga Zaharczuk (SP 8 Chełm), 3. Natalia Witkowska (SP Okszów), chłopcy: 2006 – 1. Alan Marcinkowski (SP 2 Chełm), 2. Bartłomiej Bedłuszak (SP Urszulin), 3. Kacper Tyrka (SP 2 Chełm), 2007 – 1. Tobiasz Posturzyński (Start Pawłów), 2. Bartosz Doliński (SP Ruda Huta), 3. Mateusz Cegłowski (SP Urszulin), 2008 – 1. Oliwier Wanarski (SP Okszów), 2. Piotr Bąk (SP Ruda Huta), 3. Konrad Grzywaczewski (SP Okszów).

SKOK WZWYŻ

Dziewczęta: 2006 – 1. Wiktoria Gajosz (SP 7 Chełm), 2. Anna Kozłowska (SP Ruda Huta), 3. Karolina Tomaszewska (SP Ruda Huta), 2007 – 1. Martyna Dolińska (SP Okszów), 2. Martyna Suchań (SP Ruda Huta), 3. Zuzanna Świderczuk (NSP Wólka Kańska), 2008 – 1. Karolina Bochra (SP Okszów), 2. Karolina Mękal (SP Okszów), 3. Kinga Lewandowska (Start Pawłów), chłopcy: 2006 – 1. Szymon (Kosz (SP 7 Chełm), 2. Brajan Zięba (NSP Wólka Kańska), 3. Dawid Gruszka (SP 7 Chełm), 2007 – 1. Marcel Prokopowicz (SP 7 Chełm), 2. Łukasz Mazurek (SP 7 Chełm), 3. Jakub Orzędowski (SP 7 Chełm), 2008 – 1. Paweł Palonka (NSP Wólka Kańska), 2. Mateusz Grzeluk (SP Okszów), 3. Jakub Hukowski (SP 7 Chełm). (kg)