Młodzi na scenie

(28 kwietnia) W Gminnym Ośrodku Kultury w Hańsku odbył się XX Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych.

Wystąpiły: Zespół „MALUCH” z Gminnego Ośrodka Kultury w Hańsku, spektakl pt.: „Jaskiniowcy”, Zespół „ANIMALO” z Domu Kultury w Dubecznie, spektakl pt.: „Okutanie”; Zespół „BIM, BAM, BOM” z Domu Kultury w Dubecznie, spektakl pt.: „O biednym wilku i przebiegłym zielonym kapturku”; Zespół „TRZY PO TRZY” ze Szkoły Podstawowej im. SGO „Polesie” w Jabłoniu, spektakl pt.: „O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry”; Zespół „GŁOSY KOKOSY” ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, spektakl pt.: „Kraina lodu”; Zespół „ZACZAROWANA KURTYNA” ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, spektakl pt.: „Taniec aniołów”; Zespół „KONTAKT” i grupa baletowa „ECARTE” z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, spektakl pt.: „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Nominację na Festiwal Najciekawszych Widowisk do Lublina otrzymały: Zespół „KONTAKT” i grupa baletowa „ECARTE” z MDK we Włodawie oraz Zespół „MALUCH” z Gminnego Ośrodka Kultury w Hańsku

Przegląd został sfinansowany przez Starostwo Powiatowe we Włodawie, Wójta Gminy Hańsk i Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku. (-)