MOORE przegrał i nie jest już liderem

Piłkarze LTS Futsal Team Piaski znaleźli sposób na MOORE Futsal Team Lublin! Pokonali jednego z faworytów rozgrywek 2:1

MOORE Futsal Team Lublin niespodziewanie przegrał 1:2 z LTS Futsal Team Piaski w meczu 4. kolejki II ligi futsalu, organizowanej przez Lubelski Związek Piłki Nożnej. Porażka kosztowała zespół prowadzony przez trenera Macieja Kleszcza utratę fotelu lidera. Od soboty samodzielnym prowadzeniem w rozgrywkach (z kompletem punktów) może cieszyć się ekipa Victorii Dywanów Łuszczów.

Do przerwy bardzo mądrze i uważnie grająca drużyna z Piask prowadziła z MOORE po golu Pawła Koziołkiewicz. Popularny „Rosół” trafił do siatki płaskim strzałem tuż przy słupku. Lublinianie przysłowiowo bił głową „w mur”.
Do wyrównania dopiero w 19. minucie doprowadził kapitan Marcin Urban, który pokonała Kacpra Świetlickiego uderzeniem z ostrego kąta. Potem poprzeczkę „obił” Tomasz Olek.
Końcówka meczu była bardzo dramatyczna. Bramka dająca sensacyjną wygraną LTS-u nad liderem padła dokładnie na minutę i 9 sekund przed końcową syreną. Dalekie podanie Roberta Wojcika z autu, z własnej połowy boiska, w polu karnym rywali efektownymi „nożycami” na gola zamienił Patryk Mizura.
Potknięcie głównego rywala w walce o wygranie rozgrywek i prawo gry w barażach o I ligę wykorzystała Victoria Dywany Łuszczów. Po zwycięstwie z NEO.NET Futsal Team 8:3 podopieczni Dariusza Sawickiego objęli samodzielne prowadzenie w tabeli.
Piąta kolejka, którą także już w sobotę rozpoczęli piłkarze, nie przyniosła zmian na czele klasyfikacji. Zarówno lider jak i wicelider wygrywały swoje mecze. Godny odnotowania z pewnością jest wyczyn supersnajpera Victorii, Kamila Cieśli, który w meczu z UKS Dys zdobył aż 20 goli! MAG

Ekipa MW Sport MKS Siedliska wciąż jest jednym z dwóch zespołów, który w II lidze nie zdobył jeszcze punktu. Szczęście było jednak blisko. W meczu z LKS Wierzchowiska drużyna prowadziła 2:1. Niestety, w końcówce rywale nie tylko wyrównali, ale także przechylili szalę zwycięstwa na własną korzyść . Na zdjęciu w górnym rzędzie od lewej: Artur Łuka, Łukasz Pawlas, Konrad Kasprzak, Jerzy Puczkowski (trener), Mariusz Wójcik, Emil Grzesiak, Damian Kowalczyk. Środkowy rząd od lewej: Tomasz Olech (kapitan), Przemysław Ciosek, Jarosław Tkaczyk, Kacper Kasprzak, Jakub Pawlas, Krzysztof Bociurski (kierownik drużyny)l dolny rząd od lewej: Waldemar Krawiec, Piotr Krysa, Sebastian Greczkowski, Kacper Pitucha

4. kolejka

LTS Futsal Team Piaski – MOORE Futsal Team Lublin 2:1 (1:0)
LTS: Świetlicki, Skorek, Grzebuła, Pasternak, Wójcik oraz Młynarczyk, Adamiak, Mizura, Koziołkiewicz, Chudek, Duda, Mazurek.
MOORE Futsal Team: Pietras, Wójtowicz, Zieliński, Olek, Urban.
Bramki: Koziołkiewicz 5, Mizura 23 – Urban 19.
Power-Dach LKS Biskupice – UKS DYS
13:3 (7:0)
Power-Dach: Głażewski, Kowalski, S. Zawada, Niedźwiedź, Jabłoński oraz Haczkur, Siudziak, Kociuba, D. Zawada,Ceberak.
UKS Dys: Ciok, Borkowski-Wrona, Pydyś, Pachuta, Domański oraz Mrozek.
Bramki: Niedźwiedź 4, 4, 7, Haczkur 7, 15, Pydyś-samobójcza 12, Kociuba 12, S. Zawada 12, 17, 23, Ceberak 14, 20, Siudziak 15 – Mrozek 13, 17, Domański 19.
Victoria Dywany – NEO.NET Futsal Team
8:3 (4:0)
Victoria: Kowalczyk, Bomba, Zawiślak, Sawicki, Cieśla oraz Świetlicki, Kowalik, Skorek, Kozak.
NEO.NET: Szulc, Jaworski, Wójcik, Bień, Barwiak oraz Kurkiewicz, Szkudziński, Dawid Grzeszczuk.
Bramki: Cieśla 4, 5, 9, 20, 23, Sawicki 9, Kowalik 21 – Barwiak 17, Szkudziński 21,Kowalik 21, Wójcik 24.
LKS Wierzchowiska – MW Sport MKS Siedliska 3:2 (1:1)
Wierzchowiska: Korona, Winiarczyk, Grum, Kozioł, Kozak oraz Ładniak, Wawszczak, Augustyniak, Sapuła, Tomczyk.
MW Sport MKS Siedliska: Grzesiak, Wójcik, Cholewa, Olech, Krysa oraz Kasprzak, Kosierb.
Bramki: Kozioł 11, Mazur 18, Kosierb 20 samob. – Olech 8, Krysa 14,

5. kolejka

MOORE Futsal Team – Power-Dach LKS Biskupice 8:3 (4:1)
Bramki: Pietras 3, 10, 21, 23, Prus 6, Sieczkarek 11, 18, Wójtowicz 13, Ceberak 23 – Kowalski 11, Kociuba 19.
UKS DYS – Victoria Dywany Łuszczów 3:26 (0:16)
Bramki: Domański 14, Pachuta 15, 18 – Zawiślak 2, 23, 24, Skorek 4, Cieśla 6, 6, 7, 7, 7, 8, 8, 9, 10, 10, 11, 12, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 21, 22, 24, Kowalik 12.