Na długi weekend wpadł do celi

Poszukiwany mieszkaniec Lublina został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 1,5 roku pozbawienia wolności

36-latek z Lublina, poszukiwany listem gończym od 2020 r. był przekonany, że dalej wodzi za nos policję. Był totalnie zaskoczony, gdy w wynajętym, na inne nazwisko pod Gdańskiem, domku letniskowym, zjawili się nasi kryminalni.


– 36-latek z Lublina poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. 36-latek ukrywał się od 2020 roku poza granicami kraju. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że poszukiwany mężczyzna na długi weekend przyjechał do Polski na krótki urlop i może ukrywać się w jednym z domków w Gdańsku – mówi młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z KWP.

– Pod koniec ubiegłego tygodnia kryminalni pojechali sprawdzić posiadaną informację. Podczas przeszukania domku letniskowego funkcjonariusze odnaleźli 36-latka. Jak się okazało mężczyzna wynajmował domek nad morzem posługując się fałszywymi danymi osobowymi. Ponadto chcąc uniknąć więzienia podawał też policjantom nieprawdziwe dane. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here