Na początek Garnizonowa, plac zabaw i siłownia

Garnizonowa

Nową kadencję burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński rozpoczął od realizacji działań i inwestycji zapoczątkowanych w kadencji poprzedniej. Wśród nich jest m.in. długo oczekiwany remont ulicy Garnizonowej. Zrealizowane zostały też dwie inwestycje wybrane przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego.

– Już od początku nowej kadencji realizujemy to, co zaplanowaliśmy – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. – W pierwszej kolejności finalizujemy rozpoczęte wcześniej inwestycje. Mieszkańców z pewnością najbardziej ucieszy nowa nawierzchnia ulicy Garnizonowej, a także nowy plac zabaw przy ulicy Szkolnej.

O remont ulicy Garnizonowej mieszkańcy północnej części miasta zabiegali od dawna. Teraz nie muszą się już martwić o zawieszenia w swoich autach. Strasząca od lat dziurami droga została bowiem gruntownie przebudowana. Starą i dziurawą nawierzchnię ulicy usunięto, a w jej miejsce, po uprzednich pracach ziemnych, położono nowy asfalt.

Zakończyła się również realizacja dwóch projektów wybranych przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Integracyjnym zainstalowane zostały nowe zabawki, z których już teraz chętnie korzystają najmłodsi. Co ważne plac zabaw jest otwarty dla wszystkich mieszkańców. Z kolei przy Szkole Podstawowej nr 3 powstała plenerowa siłownia. (a)

Plac zabaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here