NaprawmyTo

Nie wszyscy jeszcze o nim wiedzą, ale wkrótce może się cieszyć wielką popularnością. Chodzi o uruchomiony niedawno portal internetowy, za pośrednictwem którego także chełmianie mogą zgłaszać wszelkie ubytki w drogach i inne problemy techniczne. Czy urzędnicy na pewno są na to gotowi?

Biuro Prasowe Urzędu Miasta Chełm poinformowało o ciekawym rozwiązaniu, które może stać się hitem wśród chełmskich internautów. Uwagi o stanie miejskiej infrastruktury i problemach z nią związanych można od niedawna zgłaszać na specjalnej stronie internetowej.

– Oprócz tradycyjnej formy telefonicznej uwagi o stanie miejskiej infrastruktury można zgłaszać także za pośrednictwem platformy NaprawmyTo.pl, do której Chełm dołączył we wrześniu – mówi Damian Zieliński z UM Chełm.

Zgłoszeń na NaprawmyTo.pl jest jeszcze niewiele, ale szybko ich przybywa. Najwięcej z nich dotyczy kolein w jezdniach np. przy ul. Chomentowskiego czy Nadtorowej, odpadów porzuconych w różnych częściach miasta, poprawy oznakowania. Zgłaszający opisują na portalu problem i dołączają ilustrujące go zdjęcia. Na stronie internetowej podane są adresy mailowe do administratorów, czyli urzędników, odpowiedzialnych za udzielenie odpowiedzi, a także status zgłoszenia – np. „zweryfikowane” lub „naprawione”. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here