Nieproszony gość na płocie

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w przedostatni weekend w gminie Kamień. Według wstępnych ustaleń kierujący hondą 25-latek na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Sobotni wieczór (14 marca) dla rodziny z Kamienia-Kolonii nie był udany. W ogrodzenie ich podwórza uderzył z impetem młody kierowca. Był strach, a teraz są szkody. Sprawcę natomiast (był to 25-latek z gminy Dorohusk) karetka pogotowia zabrała do szpitala. Policjanci zajrzeli do wnętrza pojazdu, przeszukali skrytki chłopaka i znaleźli przy nim marihuanę (0,70 grama).

Czy przez to, że był pod wpływem środka odurzającego, wypadł z jezdni? To oficjalnie wykażą dopiero wyniki przeprowadzonych w szpitalu badań.

– Zabezpieczona została od niego krew do badań. Teraz funkcjonariusze prowadzą czynności, których celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. (pc)