Nowe gorsze od starego

Przedsiębiorcy z Podgórza pokazują, jak Budimex wykonuje zjazdy na ich posesje. – Przed remontem mieliśmy asfaltowy, równy wjazd a teraz można urwać zderzak – denerwują się. Skarżą się też na brak reakcji miejskich urzędników.

Trwające w Chełmie remonty dróg dają się we znaki kierowcom. Na prace przy ul. Podgórze 36 skarżą się też tamtejsi przedsiębiorcy. Nie z powodu korków i utrudnień w dojechaniu do firmy, ale z powodu nowego zjazdu na posesję. – Przed remontem mieliśmy równy, asfaltowy zjazd – mówi właściciel firmy Skorek. – Teraz mamy kostkę betonową zakończoną krawężnikiem i uskokiem, przez który ciężko przejechać samochodem, bo można oberwać zderzak. A w miejsca wyciętego asfaltu wsypano żwir, który wypada spod kół i wypukiwany jest przez deszcz.

Właściciele firm rozmawiali z wykonawcą. – Stwierdził, że prace wykonywane są według projektu. Zgłaszaliśmy sprawę do urzędu miasta, ale bez jakiegokolwiek odzewu – mówią przedsiębiorcy.

Urząd Miasta zapewnia, że nie lekceważy sygnałów właścicieli firm. – Sprawa jest nam znana, a temat cały czas jest przedmiotem rozmów z wykonawcą – mówi Damian Zieliński z UM Chełm. (bf)

2 KOMENTARZE

  1. Przecież ten asfalt psuje się już od hurtowni meblowej. Tam też niech to poprawią skoro będą naprawiać wszystko na około budowy. Jeździ się tam coraz gorzej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here