O puchar nadleśniczego

6 grudnia w hali sportowej w Białopolu odbył się piłkarski turniej mikołajkowy o puchar nadleśniczego Nadleśnictwa Strzelce.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi. Zwyciężyła SP z Wojsławic. W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów z powiatu chełmskiego (SP Siedliszcze, SP Wojsławice, SP Ruda Huta, SP Dorohusk, SP Sawin, SP Wierzbic, oraz SP w Białopolu oraz Unia Białopole). Najlepszą drużyną okazała się SP z Wojsławic prowadzona przez Grzegorza Jelenia. Wojsławice w emocjonującym finale pokonali Siedliszcze po serii rzutów karnych 4:3 (w regulaminowym czasie było 1:1). Trzecie miejsce zajęła SP z Białopola, która pokonała Sawin 3:2 (również w rzutach karnych). Na kolejnych miejscach uplasowały się 5. SP Wierzbica, 6. SP Dorohusk, 7. Unia Białopole, 8. SP Ruda Huta. Najlepszym bramkarzem turnieju został Grzegorz Wójtowicz z SP z Białopola. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymali Gabriel Wlazło (SP Wojsławice) i Oskar Karwat (SP Siedliszcze). Puchary oraz dyplomy wręczył zwycięzcom nadleśniczy Nadleśnictwa Strzelce Mariusz Nagadowski. (k)