Otwarcie biura poselskiego we Włodawie

(29 lipca) Poseł Monika Pawłowska z Lewicy otworzyła biuro poselskie we Włodawie. Na uroczystość otwarcia przyjechli m.in. wicemarszałek sejmu Włodzimierz Czarzasty i poseł Jacek Czerniak, a wśród obecnych była legenda włodawskiego SLD – Edward Łągwa.

Około 40 członków i sympatyków lewicy zebrało się w środowe popołudnie przy ul. Przechodniej 22 we Włodawie, gdzie swoje biuro poselskie otwierała Monika Pawłowska – parlamentarzystka lewicy. Jako pierwszy głos zabrał wicemarszałek sejmu – Włodzimierz Czarzasty, który podkreślił, że lewica jest przede wszystkim za tym, aby jednoczyć a nie dzielić Polaków.

– My naprawdę szanujemy swoich przeciwników politycznych i nie zgadzamy się na dzielenie nas. To jest np. skrajną głupotą nawoływanie do bojkotowania produktów tych rolników, którzy głosowali na Dudę. Takie pomysły mogą się rodzić tylko w chorych głowach – mówił.

W podobnym tonie wypowiadał się poseł Jacek Czerniak, zaś burmistrz – szef włodawskiego SLD – Wiesław Muszyński ponownie zaapelował o otwarcie przejścia granicznego we Włodawie lub w powiecie włodawskim.

Biuro poselskie M. Pawłowskiej będzie czynne w poniedziałki od godz. 18. Ponieważ mieści się na piętrze bez windy, to poseł szuka dogodniejszego miejsca, zwłaszcza z myślą o niepełnosprawnych i osobach starszych.

We Włodawie istnieje już wspólne biuro PiS – Beaty Mazurek i Jacka Sasina przy al. Piłsudskiego. Wielu dziwi się, że akurat we Włodawie swojego biura nie otworzył poseł Krzysztof Grabczuk (PO). (gd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here