Panie rywalizowały w piłkarskim turnieju pokoleń

Mimo niesprzyjającej aury (deszcz i zimno) ponad 30 zawodniczek uczestniczyło w sobotę na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 29 w Lublinie w kobiecym piłkarskim turnieju pokoleń. Zawody, organizowane przez Artura Aleksandrowicza, animatora z Orlika oraz lubelskie Perły wygrał zespół reprezentujący lata 90.
W turnieju systemem każdy z każdym mecz i rewanż rywalizowały trzy drużyny: pierwsza złożona z pań urodzonych w latach 70-i 80-tych, druga z lat 90-tych, a trzecia z rocznika 2000 i młodsze. Różnica wieku pomiędzy najmłodszą, a najstarszą zawodniczką wynosiła aż 31 lat!
Wygrał zespół reprezentujący lata 90, ale największą radość zawody sprawiły paniom grającym w ekipie z lat 70 i 80. W najstarszej drużynie występowały: Izabella Ryczek, Agnieszka Wolska, Karolina Ciesielczuk, Edyta Woć, Magdalena Cwalińska i Barbara Kostecka.
Królową strzelczyń turnieju została Ewa Tarnowska ze zwycięskiej drużyny, zdobywczyni 10 bramek. Wyróżniono dwie bramkarki: Agnieszkę Wolską i Klaudię Janczarek. Mistrzyniami asyst zostały Patrycja Poljańska (lata 90.) i Kaja Zaborska (r. 2000 i młodsze).
MAG

Artur Aleksandrowicz, animator Orlika przy SP nr 29 oraz Perły Lublin zapraszają dziewczynki z roczników 2003 -2008 na treningi piłkarskie. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 725 834 511.