Piękne filmy ślubne w wykonaniu kamerzystów z województwa Śląskiego – pomysły na ciekawe video ślubne.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla młodej pary, ich bliskich i przyjaciół. Każda para stara się, aby wszystko udało się tak, jak sobie zaplanowali. Aby pozostała po nim niezwykła pamiątka, należy wybrać odpowiedniego fotografa i kamerzystę. Każdy ślub ma swoją specyfikę i niepowtarzalny klimat, którego uchwycenie jest podstawowym zadaniem kamerzysty. Zobacz najciekawsze filmy ślubne i daj się zainspirować.

Tradycyjny film ślubny

Taki film wszyscy znamy i kochamy. To najstarsza forma filmowania imprez weselnych, która towarzyszyła naszym krewnym od kiedy kamery stały się powszechnie dostępne. Polega na szczegółowym reportażu wszystkich elementów ślubu oraz wesela. W tej wersji, kamerzysta nieprzerwanie kręci kolejne etapy uroczystości, następnie oprawia je skromnymi napisami i pozostawia w zasadzie bez obróbki. Nie ma żadnego scenariusza, dodatkowych scen – wszystko dzieje się tak, jak w rzeczywistości.

Ten typ z pewnością przypadnie do gustu najstarszym uczestnikom wesela, którzy przez długie godziny będą ze wzruszeniem wspominać dzień ślubu. To gratka także dla młodych, którzy po latach będą mogli, niemal minutę po minucie, odtworzyć swój najważniejszy dzień w życiu.

Takie filmowanie można oczywiście urozmaicić utworzeniem skrótowej relacji, która również chronologicznie przedstawi dzień ślubu – np. w formie zwiastunu. Kamerzysta wybierze najciekawsze momenty i do płyt z zapisem całej uroczystości dołączy okrojoną wersję dla zabieganych. Przykład takiej realizacji można zobaczyć tutaj http://www.filmy-wesele.pl/filmowanie_-_tarnowskie_gory_z13276.html

Love story

W takim filmie to miłość wysuwa się na pierwszy plan. Kamerowane są wszystkie romantyczne chwile, detale. Video przyjmuje bardzo wzruszającą formę, a w tle usłyszymy poruszającą piosenkę o miłości. To ciekawe urozmaicenie, które przedstawia szczere uczucie młodej pary.

Taki film ściśnie za serce zarówno nowożeńców, jak i ich najbliższych. Może stanowić doskonałą wstawkę do tradycyjnego filmu ślubnego lub mieć formę teledysku, który będziemy mogli zamieścić w mediach społecznościowych. To eleganckie i bardzo estetyczne video, które będzie pamiątką tej miłości na długie lata, co można zobaczyć tutaj: http://www.filmy-wesele.pl/julia_derek_z11599.html

Goście i dobra zabawa

Niektóre filmy zdominowane są przez ukazanie świetnej zabawy weselnej. Ckliwe momenty są na drugim planie, ale nie oznacza to, że młoda para została pominięta. Filmy przeznaczone dla gości mają za zadanie przypominać, jak bardzo udana była uroczystość. To dzięki gościom wesele miało niepowtarzalny klimat. Odnalezienie siebie na filmikach to gratka dla każdego uczestnika imprezy.

Takie video będzie doskonałą formą podziękowania za udział w tym wyjątkowym dniu. Może przybrać formę teledysku, gdzie kamerzysta dopasuje sytuacje do piosenki, albo zabawną wstawką do kilkugodzinnego filmu z wesela.

Produkcja rodem z Hollywood

Okres przygotowań ślubnych to doskonała okazja do zaplanowania ciekawego filmu z tego wydarzenia. Może on przybrać formę, np. popularnego lip-dubu, gdzie wraz z najbliższymi nagracie swój własny teledysk, poruszając ustami do popularnej piosenki, albo video zgodnego z Waszymi zainteresowaniami. Ukaże to Wasze charaktery i zamiłowania. Jeśli lubicie jazdę konną – nagrajcie film plenerowy z końmi w tle, a jeśli szybką jazdą samochodem – niech auta wiodą prym w Waszym ślubnym video. Takie filmiki możecie wykorzystać jako podziękowanie dla rodziców, bądź przerywnik w tradycyjnym filmie ze ślubu.

Ciekawym pomysłem jest też napisanie własnego scenariusza, gdzie wcielicie się w role wybranych postaci. Może oboje marzyliście o akcji rodem z produkcji o superbohaterach? Albo chcecie przez chwilę poczuć się jak James Bond i Lara Croft? Stwórzcie ciekawy filmik, który ukaże Waszą namiętność i poczucie humoru zarazem.

Pamiętaj, że ślub to czas, kiedy nie musicie się ograniczać. Niech poniesie Was wyobraźnia. To Wasz dzień, Wasz czas i Wasze video. Zróbcie wszystko, by dzieło kamerzysty oddawało Wasz charakter. Powyższe filmy są tylko namiastką inspiracji, jakie możesz znaleźć na stronie www.filmy-wesele.pl. Wybierz z szerokiej oferty najlepszego kamerzystę, który uchwyci w kadrze najważniejsze chwile z Waszego ślubu.

Artykuł sponsorowany