Pierwsza Dama u lubelskich policjantów

Spotkanie Pierwszej Damy z lubelskimi policjantami

Pierwsza Dama, Agata Konhauser-Duda, małżonka Prezydenta RP, wiceminister MSWiA Maciej Wąsik oraz minister MON, Mariusz Błaszczak, a także policyjna delegacja z Komendantem Głównym Policji generalnym inspektorem Jarosławem Szymczykiem na czele, spotkała się w minioną środę, 13 kwietnia z przedstawicielami lubelskich służb mundurowych.


– Spotkanie służb mundurowych z okazji Świąt Wielkanocnych, które odbyło się w siedzibie Litewsko-Polsko-Ukraińskiej Brygady w Lublinie, było okazją nie tylko do złożenia sobie życzeń z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, ale i do rozmów o czekających nas wyzwaniach, do podsumowania tego, co już zrealizowaliśmy oraz podzielenia się cennymi doświadczeniami – mówi młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego KWP Lublin.

W spotkaniu wzięli również udział wojewoda lubelski Lech Sprawka, wicemarszałek Województwa Lubelskiego Zbigniew Wojciechowski, prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, przedstawiciele służb mundurowych, a także wielu zaproszonych gości. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here