Po czołówce walczy o życie

O życie w lubelskim szpitalu walczy 21-latek z gminy Wyryki. W sobotni (3 października) poranek jego auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzyło w Audi. Do szpitala trafili też kierowca i pasażerka niemieckiego samochodu.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 812 na wysokości Okuninki (gm. Włodawa). Z nieustalonych do tej pory przyczyn 21-letni kierowca Volkswagena Golfa stracił panowanie nad samochodem, który wpadł w poślizg. Następnie zjechał na przeciwny pas jezdni, gdzie czołowo zderzył się z audi, za którego kierownicą siedział 30-letni włodawianin. Na miejscu pasażera jechała 28-latka z Parczewa.

W wyniku wypadku oboje m.in. ze złamaniami kończyn trafili do szpitala. Najbardziej w zderzeniu ucierpiał jednak 21-latek z gminy Wyryki. W bardzo ciężkim stanie został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie, gdzie walczy o życie. Warunki do jazdy tego dnia były bardzo dobre. Jezdnia była sucha, świeciło słońce, więc wyjaśniający okoliczności wypadku policjanci biorą pod uwagę kilka możliwości: nadmierną prędkość, awarię samochodu, zasłabnięcie kierowcy. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here