Po pierwsze gospodarka

28 czerwca Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu zaprasza do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie na III edycję konferencji #BiznesForum – po pierwsze gospodarka. Tematem przewodnim będzie wsparcie firm z sektora MŚP dotkniętych skutkami pandemii Covid-19 i wojny w Ukrainie.


– W kontekście nowej rzeczywistości gospodarczej spowodowanej pandemią i wojną w Ukrainie, do swoich priorytetów wpisaliśmy działania ukierunkowane na wsparcie firm w ich funkcjonowaniu rynkowym w aspektach: inwestycyjnym, eksportowym oraz bezpieczeństwa, w tym cyberbezpieczeństwa – mówi Agnieszka Gąsior Mazur, prezes LKB, zapraszając przedsiębiorców na #BiznesForum.

W programie wydarzenia, które potrwa od godz. 10 do 14, zaplanowano wystąpienia przedstawicieli Banku Pekao, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Państwowego Funduszu Rozwoju, firm eksportujących na Ukrainę, na temat dostępnych finansowych instrumentów wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym eksporterów.

Gościem specjalnym forum będzie Jacek Bartosiak – założyciel i właściciel Strategy&Future, autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, i „Przeszłość jest prologiem” z roku 2019.

ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here