Podziękowania za kapliczkę

Latem ub.r. w kapliczkę stojącą przy skrzyżowaniu w Kolonii Kamień (gmina Kamień) uderzył samochód. Budowla popękała. Trzeba było ją rozebrać i odbudować. W inicjatywę tę włączyło się mnóstwo mieszkańców gminy Kamień, w tym okoliczni przedsiębiorcy.

Zbierano pieniądze na odbudowę, a wiele prac wykonano w tzw. czynie społecznym. Renata Watrakiewicz, radna gminy Kamień, mieszkanka Kolonii Kamień, a także przedstawiciele miejscowej Rady Sołeckiej dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w odbudowę kapliczki. Dzięki temu mieszkańcy znowu mogą się przy niej modlić.

– Dziękujemy z całego serca wszystkim sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli zarówno za wsparcie finansowe, jak i pomoc w pracach przy odbudowie kapliczki ku czci Niepokalanej Maryi w Kolonii Kamień – mówi radna Watrakiewicz.

Jakiś czas temu gmina Kamień wystąpiła też do zarządcy drogi, przy której stoi kapliczka, czyli chełmskiego starostwa, o progi zwalniające. Spowalniacze już zamontowano, a okoliczni mieszkańcy mają nadzieję, że dzięki temu będzie mniej kolizji w tym miejscu. (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here