Policjanci potrzebującym

Do włodawskiego sztabu „Szlachetnej Paczki” trafiły dary przekazane przez pracowników i policjantów włodawskiej komendy, którzy już kolejny rok włączyli się do tej akcji. Wybrana przez mundurowych rodzina otrzyma m.in. pralkę i inne przedmioty niezbędne w codziennym funkcjonowaniu.


– Pracownicy i funkcjonariusze włodawskiej komendy kolejny już raz włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka”, bo zawsze warto pomagać tym, którzy potrzebują naszej pomocy – mówi Bożena Szymańska z KPP we Włodawie. – Koordynatorem działań w tym roku była Iwona Kowalczuk, której składamy wyrazy uznania za ogromne zaangażowanie i mobilizację wszystkich do tej akcji.

Wylosowana przez Komendę Powiatową Policji we Włodawie rodzina otrzyma m.in. pralkę, odzież, artykuły gospodarstwa domowego, żywność i szereg innych przedmiotów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, a których rodzinie bardzo brakowało z uwagi na bardzo trudną sytuację finansową i zdrowotną.

W piątek (7 grudnia) dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało się zrealizować niemal wszystkie życzenia rodziny oraz dodatkowo przekazać wiele innych upominków. Zastępca komendanta powiatowego Policji we Włodawie podinsp.

Krzysztof Tatys wraz z pracownikami włodawskiej komendy dostarczył wszystkie zebrane prezenty do magazynu tej akcji. Niebawem trafią do wybranej rodziny. Mamy nadzieję, że udało się pomóc w uczynieniu ich życia łatwiejszym. (b)