Poparzeni na ostatki

Już w piątek (29 listopada) we Włodawskim Domu Kultury koncert zagrają „Poparzeni Kawą Trzy”. To jedyna okazja, by andrzejkowy wieczór spędzić przy dźwiękach największych przebojów grupy. Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki na to wydarzenie.

By zdobyć bilety na ten wyjątkowy koncert trzeba wykazać się refleksem. Dwie pojedyncze wejściówki dostaną osoby, które we wtorek (19 listopada) punktualnie o godzinie 12 jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji w sprawie konkursu.

Poparzeni Kawą Trzy tworzą pracownicy Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal, „Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat.

W skład zespołu wchodzą: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret. Bilety na wydarzenie są już dostępne w kasie WDK-u. (b)