Radny zmienił spółkę

Maciej Baranowski, chełmski radny, po prawie dwunastu latach pracy w czwartek 31 października pożegnał się z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej. Z początkiem listopada został zatrudniony w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Jest kierownikiem działu windykacji.

Chełmski radny, Maciej Baranowski, pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej rozpoczął w pierwszym półroczu 2008 roku. Został wówczas kierownikiem działu obsługi klienta. W trakcie minionej kadencji samorządu ówczesny prezes spółki, Andrzej Roguski, powołał Baranowskiego na stanowisko dyrektora do spraw technicznych. W MPGK radny pracował do 31 października br.

Z pracy odszedł na mocy porozumienia między dotychczasowym pracodawcą, a… Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. Z początkiem listopada Baranowski objął stanowisko kierownika działu windykacji w MPEC.

– Dostałem propozycję od prezesa MPEC, Artura Jędruszczuka i podjąłem decyzję o zmianie pracy – mówi radny. – Mam doświadczenie w ściąganiu należności, zajmował się tym kierowany przeze mnie dział obsługi klienta w MPGK. (s)