Rekord włodawskiej Orkiestry

Już ponad dwadzieścia razy Włodawa włączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W minioną niedzielę (12 stycznia) w całej Polsce odbyły się liczne imprezy finałowe z okazji 28. edycji WOŚP.

Po południu i wieczorem włodawianie bawili się w sali kina WDK przy dźwiękach rozgrzewającej muzyki, licytując gadżety. Przez cały dzień sztab 40 wolontariuszy zbierał pieniądze do puszek na terenie powiatu włodawskiego. Łącznie udało się zebrać 37 782 zł i 4 gr. Padł zatem nowy rekord.

– MAMY TO! – czytamy na stronie włodawskiego sztabu WOŚP. – Padł kolejny rekord zbiórki w sztabie WOŚP WŁODAWA. Mieszkańcy Włodawy i okolic stanęli na wysokości zadania. Dziś możemy otwarcie mówić o waszej hojności i o pobiciu nie jednego, lecz dwóch rekordów. Oprócz rekordu zbiórki pieniędzy pobiliśmy też rekord w zbiórce krwi. W naszym krwiodawstwie w dniu finału WOŚP oddały krew 33 osoby!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku!

Hitem licytacji stał się bój o kolację ze starostą włodawskim. Ostatecznie za kwotę 200 zł kolację wylicytował… burmistrz Włodawy. (pk, zdjęcia – WDK WŁODAWA)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here