Rozstrzygnęliśmy konkurs „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje”. Oto nasi zwycięzcy

Artur Pytel - II miejsce, namiot od Składnicy Sportowej oraz nagroda publiczności - śpiwór i karimata, od Składnicy Sportowej

Jest nam niezmiernie miło, że nie tylko zabraliście „Nowy Tydzień” na letnie wyprawy, ale zechcieliście opowiedzieć nam po powrocie o swoich wrażeniach! Za nami finał konkursu „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje”.

Ach, cóż to był za wieczór! Choć spotkaliśmy się w Kawiarni Artystycznej Decaffencja, to przy okazji zwiedziliśmy niezły kawał świata dzięki naszym finalistom konkursu „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje”. Sześciu wybranych miało za zadanie zaprezentować na sobotnim spotkaniu (12 października) swoje wspomnienia z wojaży. Historie były tak barwne i niesamowite, że czas przeznaczony na opowieści okazał się niewystarczający. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia przy wyborze zwycięzców konkursu, bo poziom drugiej edycji był niezwykle wysoki. Koniec końców udało się. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom zabawy jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział we wspólnej zabawie!

Dziękujemy również wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej finałowej gali, a także tym, którzy pomogli nam przy jej organizacji. Wszystkim sponsorom: Henrykowi Kartaszyńskiemu, właścicielowi firmy Pro-Project z Okszowa, Grzegorzowi Grzywaczewskiemu ze Składnicy Sportowej, Krystynie Łuczce z Biura Usług Turystycznych, Barbarze Klaban – właścicielce „Perfumerii „Basia”, Annie Gorczycy – sklep „Metro” – za przygotowanie wspaniałych nagród dla naszych finalistów.

Słowa podziękowania kierujemy również do Kawiarni Artystycznej Decaffencja za gościnę, Spółdzielni Mleczarskiej „Bieluch” za dostarczenie swoich przysmaków i nagród dla uczestników, a także Gospodarstwa Rolnego z Uchań, które przygotowało dla zebranych wyśmienity poczęstunek w formie wędlin chłopskich. Ukłony składamy też w stronę Jarosława Buczka za jego wyjątkowy recital.

Wyniki konkursu opublikowaliśmy w poprzednim wydaniu „Nowego Tygodnia”, teraz zaś prezentujemy zdjęcia naszych finalistów wraz z opisem wygranych. Podziwiajcie i pamiętajcie, że za niecały rok ruszy trzecia edycja konkursu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here