Roztańczony jubileusz

Rekordowa liczba uczestników wzięła udział w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana „Rytm 2019” i Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Konkursy zorganizowane w Siennicy Różanej zgromadziły 400 tancerzy z 40 klubów i szkół tańca z Polski i Ukrainy, którzy startowali w 36 konkurencjach. Sprawna organizacja, niezwykła aranżacja sali, atmosfera sportowej rywalizacji, piękno kostiumów i kunszt taneczny par zapewniły publiczności moc wrażeń i gorącą atmosferę. Organizatorzy – Urząd Gminy Siennica Różana i Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” dołożyli starań, aby było to prawdziwe święto tańca.

Z udziałem sponsorów i gości rozdano puchary, medale i nagrody. Świętująca X-lecie pracy Szkoła Tańca Rytm została uhonorowana pamiątkową statuetką przez Prezesa Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Lech Proskura, wójt gminy Siennica Różana, który od dziesięciu lat angażuje się w organizację festiwali tanecznych, wręczył Halinie Buczmie z Chełmskiego Centrum Tańca „Rytm” okolicznościowe wydawnictwo. (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here