Satysfakcja i staż w Volvo

(8 października) W Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla szkolnego zespołu, który zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczeństwo na drodze”, zorganizowanym przez firmy Volvo Trucks Poland i Renault Truck Poland w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”.

Uczniowie z Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych pod merytoryczną opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Tadeusza Pilarskiego stworzyli najciekawszy materiał filmowy, który wyróżnił się dojrzałością i kreatywnością. Zwycięska drużyna – w składzie: Michał Pożarowszczyk, Damian Maj, Konrad Nowakowski i Alan Nafalski – otrzymała zaproszenie na dwutygodniowy płatny staż w autoryzowanym serwisie Volvo Group Trucks Poland oraz zestaw motoryzacyjnych gadżetów, ufundowanych przez patronów akcji „Profesjonalni kierowcy”.

Podczas uroczystości koordynator projektu Robert Kontorek zapowiedział dalszą współpracę firmy Volvo Trucks Poland i Renault Truck Poland z Zespołem Szkół Energetycznych i Transportowych i możliwość przystąpienia placówki do sieci lubelskich szkół patronackich.

Wśród gości byli m.in. senator Józef Zając oraz dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu UM Chełm Dorota Cieślik. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here