SCRAP zasłużył na największe brawa

Sezon 2017 Extraligi.pl w Lublinie zakończony! Podczas uroczystej gali, która odbyła się w sali teatralnej przy Orliku przy Gimnazjum nr 1, najlepsze zespoły i zawodnicy otrzymali nagrody oraz puchary. Największe brawa zebrała oczywiście ekipa SCRAP. Beniaminek sięgnął bowiem po mistrzostwo w najwyższej klasie rozgrywkowej i walczyć będzie w ogólnopolskim finale.

Zespół SCRAP, dowodzony przez Adama Tuziemskiego, zdobył w 1. Extralidze 41 punktów i o jedno oczko wyprzedziła RKS Perłę Lublin.
Na najniższym stopniu podium w najwyższej klasie rozgrywkowej znalazł się drugi z ligowych nowicjuszy, zespół Pan Waldek!
Najlepszym zawodnikiem został Jakub Bednara (SCRAP), najlepszym bramkarzem – Mateusz Dudek (Pan Waldek). Ex aequo tytuł najlepszego strzelca z dorobkiem 33 goli zdobyli: Adrian Wrona (Amator Team) i Michał Nurzyński (RKS Perła)
Najlepszym kierownikiem sezonu 2017 wybrano Marcina Czopka z RKS Perła.

Podczas gali podziękowania za wsparcie otrzymała także nasza redakcja i red. K. Basiński. Dziękujemy!

W drugiej lidze mistrzem została ekipa Zamkowo, która na finiszu rozgrywek wyprzedziła zespół LKMP Zon Admina. Trzecie miejsce zajął Undefined Team.
Najlepszym zawodnikiem sezonu na zapleczu Exstraligi wybrano Pawła Tobiasza (Zamkowo), a najlepszym bramkarzem Kamila Wierzbickiego z LKMP Zon Admina.
Tytuł najlepszego strzelca powędrował do Adriana Dudy z LTS, zdobywcy 29 goli.
Najlepszym kierownikiem w II lidze został Tomasz Maciąg z LKMP Zon Admina.

W najniższej klasie rozgrywkowej mistrzowski tytuł wywalczyła drużyna Poczty Polskiej. Drugie miejsce zajęły Siekiery Felin, a trzecie WNWA United.
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek III ligi wybrano Konrada Wabika z Siekiery Felin, a najlepszym bramkarzem – Tomasza Gąsiora z Poczty Polskiej.
Tytuł najlepszego strzelca z 22 bramkami zdobył Mateusz Gorgol z Siekiery Felin.
Najlepszym kierownikiem drużyny wybrano Jacka Bamburskiego z Poczty Polskiej.
Nagrodę Fair Play zdobyła FC Dziewiątka Lublin.