Setne urodziny Pani Kazimiery

Kazimiera Wanarska, mieszkanka Rejowca Fabrycznego, obchodziła setną rocznicę urodzin. Jubilatkę odwiedzili burmistrz miasta Stanisław Bodys i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rejowcu Fabrycznym, Grażyna Bartoszuk.

Pani Kazimiera od początku swojego życia jest związana z rejowiecką ziemią. Urodziła się 20 stycznia 1920 r. w Pawłowie, gdzie spędziła niemal całe swoje życie. Obecnie mieszka z córką, zięciem, wnukami i prawnukami w Rejowcu Fabrycznym. Z okazji 100. rocznicy dostojną jubilatkę odwiedzili burmistrz miasta Stanisław Bodys i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rejowcu Fabrycznym, Grażyna Bartoszuk.

Samorządowcy wręczyli Pani Kazimierze piękny bukiet kwiatów, upominki, okazały tort i list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego. Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów i serdeczności, odśpiewano huczne „200 lat!”. Jubilatka zrewanżowała się zaśpiewaniem gościom 100 lat oraz wieloma piosenkami z czasów młodości.

Pani Kazimiera cieszy się znakomitą kondycją, pamięcią i pogodą ducha. Szanownej Jubilatce życzymy dużo zdrowia oraz wielu kolejnych lat szczęśliwego i pogodnego życia w otoczeniu rodziny. (s)