Sezonowcy z Pucharem Ligi!

Sezonowcy, zwycięski zespół rozgrywek o Puchar Ligi, organizowanych przez Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich, wraz z wyróżnionymi indywidualnie piłkarzami (najlepszym bramkarzem Damianem Jędruchem oraz zawodnikiem Adrianem Przybysławskim) pozują do pamiątkowego zdjęcia

Sezonowcy po raz pierwszy w historii zdobyli Puchar Ligi!

W finale rozgrywek organizowanych przez Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich, po emocjonującym finale, pokonali 6:3 Lubnar Lublin, aktualnych mistrzów Lublina i Polski! Sezonowcy dzięki wygranej w Pucharze Ligi zapewnili sobie prawo gry w turnieju o Puchar Polski. Oprócz trofeum zwycięzcom przypadła także nagroda dla najlepszego bramkarza rozgrywek, którą zdobył Damian Jędruch.

Finał

Sezonowcy – Lubnar Lublin 6:3 (3:0)

Sezonowcy: Krzysztof Bednarczuk, Bartłomiej Duda, Damian Jędruch, Dawid Jędruch, Michał Karabacz, Jakub Kawalec, Mateusz Kilarski, Radosław Mazur, Michał Małecki, Michał Piwnicki, Piotr Rycek.

Lubnar: Piotr Baran, Michał Bloch, Marcin Gorczyca, Mikołaj Kostrzewa, Karol Kurowski, Rafał Szewczyk, Kamil Szymuś, Krzysztof Wierzchowski, Karol Wójtowicz, Krzysztof Żarnowski.

Bramki: Kawalec 8, 9, 22, Rycek 17, Bednarczuk 38, Mazur 40 – Baran 33, 34, Szewczyk 40.

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Adrian Przybysławski z Amator Team (z prawej), a najlepszym zawodnikiem Piotr Baran z Lubnaru (z lewej)