Sklepy Aldik już pod szyldem Stokrotki

Stokrotka przy Al. Kraśnickiej 35 w Lublinie

Od czwartku 13 września pierwsze sześć sklepów Aldik w Lublinie działa oficjalnie pod nowym szyldem Stokrotka. W sumie trzydzieści placówek tej sieci zostanie włączonych jesienią do Stokrotki. Do końca bieżącego roku sieć Stokrotka będzie posiadała około 560 sklepów.

Zmiana szyldu objęła sklepy przy ulicach: Harnasie 4A, Al. Kraśnicka 35, Tatarakowa 24, Al. Warszawska 61A, Gospodarcza 3 oraz Gorczańska 1.

– Zależało nam na tym, aby połączyć wszystko to, co najlepsze i to, co najbardziej cenią sobie klienci zarówno Aldika, jak i Stokrotki. Nasza decyzja została podjęta w oparci o szczegółową analizę potrzeb i preferencji klientów obu sieci.– mówi Dariusz Kalinowski, prezes Zarządu Stokrotka Sp. z o.o. Klienci, którzy do tej pory robili zakupy w sieci Aldik, po rebrandingu sklepów  w dalszym ciągu będą mogli kupić świeże mięso od najlepszych, sprawdzonych polskich dostawców w tzw. Kąciku Rzeźnika.

Będzie czekać na nich również, istniejąca od 1991 roku, Piekarnia 7 zbóż, a w niej pieczywo wypiekane na prawdziwym zakwasie z wysokiej jakości składników i według wieloletniej, tradycyjnej receptury oraz popularna wśród klientów cukiernia z bogatą ofertą słodkich wyrobów.

Chcemy zapewnić, że integracja sklepów przyniesie również wiele nowych korzyści dla klientów. Stokrotka słynie z dużego wyboru świeżych owoców i warzyw prosto od polskich dostawców, dostępności win pochodzących z różnych regionów świata oraz wysokiej jakości pieczywa wypiekanego na miejscu – i na to wszystko mogą liczyć klienci naszych sklepów po połączeniu. Dodatkowo oferujemy im szeroki wachlarz produktów o bardzo dobrej jakości, sprzedawanych pod marką Home – dodaje Dariusz Kalinowski.

Zmiany zajdą we wszystkich 30 sklepach Aldik, które zlokalizowane są na terenie województw: lubelskiego oraz mazowieckiego. To czternaście sklepów w Lublinie, ale również w Świdniku, Kraśniku, Poniatowej, Opolu Lub., Białej Podlaskiej, Zamościu, Krasnymstawie, Biłgoraju, Lubartowie, Warszawie, Pruszkowie i Radomiu.

Z historii

Stokrotka to spółka polskiego handlu detalicznego z bogatymi tradycjami. Powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Obecnie sieć obejmuje około 460 sklepów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych. Typowe placówki handlowe mają od 200 mkw. do 1000 mkw powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here