Sobota na strzelnicy

Strzelnice taktyczne.pl i strzelnica Falcon zapraszają wszystkich sympatyków strzelectwa i broni palnej na wspólne strzelanie. 12 maja w sobotę od godziny 10 do 15 w sobotę na strzelnicy taktycznej w Kumowej Dolinie (przed strzelnicą myśliwską) będzie można postrzelać z kałasznikowa, szotgunów i z nowoczesnych pistoletów takich, jak Glock czy Heckler &Koch

– Strzelnica zewnętrzna daje dodatkowe możliwości strzeleckie, a w połączeniu z piękną pogodą, a na strzelanie każda pogoda jest dobra, w ciekawy, konstruktywny i aktywny sposób pozwala spędzić sobotnie przed albo popołudnie – mówią instruktorzy. – Do Kumowej Doliny, która sama w sobie jest bardzo atrakcyjnym miejscem, łatwo jest dotrzeć nie tylko z Chełma i okolic, ale również z Krasnegostawu czy Włodawy, gdzie nie ma tego typu bezpiecznych strzelnic i możliwości rozwijania zainteresowań strzeleckich.

– W obecności opiekunów ze strzelania będą mogły również skorzystać również dzieci w wieku od 12 lat. Dla nich instruktorzy przygotowali broń małokalibrową strzelającą amunicja .022 (czyli tzw. kbks-ową)

Dodatkową atrakcją ma być strzelanie do metalowych celów reaktywnych, tzw. gongów, sygnalizujących natychmiast trafienie oraz strzelanie do kilku celów umieszczonych na różnych odległościach. Chętni nie muszą mieć oczywiście żadnych zezwoleń, a niezbędny sprzęt ochronny zapewni organizator. Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 maja na strzelnicy taktycznej (www.strzelnicetaktyczne.pl) w Kumowej Dolinie, k. Chełma zlokalizowanej przed strzelnicą myśliwską PZŁ, za polem paintballowym. Strzelać będzie można od godziny 10.00 do 15.00. Zapisy telefoniczne na konkretne godziny pod nr tel. 600-753-722 lub 575-931-053. Informacje i zapisy pod ww. numerami od 12.00 od poniedziałku (7.05 ) do piątku (11.05) do godziny 19.00. (a)